w , ,

Gdańsk: Rozpoznajesz go? Dokonał kradzieży zegarka wartego 144 tysiące złotych!? [ZDJĘCIA]

We wtorek 10 grudnia na terenie galerii handlowej w Gdańsku miała miejsce kradzież. Kamery zarejestrowały mężczyznę, który niezauważony wyniósł ze sklepu zegarek o wartości 144 tysięcy PLN. Fotografie złodzieja pojawiły się na naszej stronie.

Sprawą zajmuje się policja oraz gdańska prokuratura. Dotyczy ona zuchwałej kradzieży mającej miejsce w sklepie na terenie wyżej wspomnianej galerii handlowej.

– Policja dokonała analizy monitoringu, który zarejestrował mężczyznę podejrzanego o popełnienie przestępstwa – komentuje gdańska policja.

– Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia lub jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji jest proszony o kontakt z komisariatem policji przy ulicy Białej 1A. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem (58) 21 15 22 lub (58) 521 15 71. Zgłoszenia przyjmowane będą również w innych komisariatach – policja gwarantuje anonimowość każdego zgłoszenia.

– Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć lub posiadają informacje o jego tożsamości bądź miejscu pobytu, prosimy o kontakt z komisariatem przy ulicy Białej 1A pod numerem (58) 521 15 22 oraz (58) 521 15 71. Można również zgłosić się do najbliższej jednostki policji – apelują funkcjonariusze, gwarantując anonimowość.


Źródło: se.pl

Co myślisz?

Piotr

Napisane przez Piotr

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Nocą wysadzali bankomaty w całym kraju

Uszkodzono maskę Tutenchamona. Nieudolni konserwatorzy…