w , , ,

24-latek poszukiwany przez policje w związku z uprowadzeniem matki z dzieckiem.

Policja poszukuje podejrzanego o uprowadzenie matki z 3 letnią córką 23-letniego Piotra Lejk. Wszystkie osoby,które znają miejsce pobytu mężczyzny są proszone o kontakt z policja.

Do tego porwania doszło w poprzednim tygodniu w Gołębiewku w Pomorskiem.Mężczyzna siłą wyciągną matkę a następnie 3-letnie córkę z samochodu na środku miasta.

Na szczeście kobiecie udało się zadzwonić do matki,która zawiadomiła służby i powiadomiła o całym incydencie.Gdy porywacz się o tym dowiedział,że została na niego zoorganizowana zasadzka porzucił matke z córką a następnie samochód i kontynuował ucieczke pieszo przez las tam po nim ślad zaginął.

– Mężczyzna ostatnio przebywał na terenie Gminy Przywidz – powiat gdański. Jest on podejrzany o pozbawienie wolności  oraz groźby karalne – informuje st. sierż Karol Kościuk, oficer prasowy KPP w Pruszczu Gdańskim.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytuproszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazywać telefonicznie pod nr 47 74 24 222 lub przesłać na adres rzecznik.pruszcz@gd.policja.gov.pl
Policja informuje, że za pomoc lub ukrywanie sprawcy grozi kara pozbawienie wolności do 5 lat.

Porywacz Piotr Lejk wciąż poszukiwany. Policja publikuje jego ...
24-letni Piotr Lejk

Co myślisz?

PanRedaktor

Napisane przez PanRedaktor

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Polski rząd znosi kolejne obostrzenia

16-latek zginął na skateparku